czwartek, 17 lipca 2014

★ ★ ★ Puder fiksujący Glazel ★ ★ ★


Dziś chciałabym napisać Wam parę słów o pudrze fiksującym firmy Glazel.

Posiadam ten puder od około 10 miesięcy także mam już o nim wyrobione zdanie :) ale przejdźmy do konkretów.
Co mówi o nim producent:

Produkt, bez którego trudno się obejść. Profesjonalny puder utrwalający każdy makijaż. Szczególnie polecany do makijaży okolicznościowych (np. ślubnych czy fotograficznych). Ma niezwykle drobną strukturę, jest wodoodporny i świetnie sprawdza się w każdych warunkach.
Nie nadaje koloru, dzięki czemu jest polecany do każdego odcienia podkładu.
Zapewnia idealny mat i trwałość na wiele godzin. Bardzo wydajny.
 
pojemność: 30g ( nowe opakowania 25g)
cena: w przedziale 50-65 zł                                           Nowe opakowanie przedstawia się tak
źródło zdjęcia: www.ackw.pl
   Produkt zakupiony przeze mnie prezentuje się tak:


Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to fakt że po dość krótkim czasie złoty napis Glazel niestety się starł :(Moja opinia:

Co do produktu to moje zdanie o nim jest jak najbardziej pozytywne !

Pudru używam do każdego codziennego makijażu. Bardzo dobrze stapia się z kolorem skóry nie pozostawiając białych śladów. Dosłownie niewielka ilość wystarczy do pokrycia całej twarzy więc 1 opakowanie powinno wystarczyć nam na bardzo bardzo długo.  Co najważniejsze nie daje on efektu płaskiego matu! Mat jest naturalny a twarz wygląda zdrowo.
Testowałam go w różnych warunkach klimatycznych. Zimowe mrozy i wiatry, klimatyzowane pomieszczenie w pracy, gdzie spędzałam po 12h a także upalne lato z temperaturą sięgającą  30 stopni. Cóż, żadne warunki atmosferyczne nie są mu straszne. Makijaż pozostaje nie naruszony przez wiele wiele godzin. Z pewnością puder ten nada się nie tylko na co dzień ale także na większe wyjścia typu wesele, studniówki czy po prostu całonocne imprezy ;) 


Czy kupię go ponownie?

Obecne opakowanie nie zostało zużyte nawet w połowie, mam jeszcze ponad rok na jego zużycie ( 24m od daty otwarcia) jednak jeśli już się skończy bądź jego termin przydatności minie z pewnością będę do niego wracać :)  Gdyż tak jak już wspomniałam ten kosmetyk nadaje się także do codziennego stosowania! W przeciwieństwie do fixerów w spray'u no Kryolan
Jeśli macie swoje ulubione produkty fiksujące to podzielcie się nazwami :) a może miałyście okazję wypróbować fixer glazel? Jakie jest Wasze zdanie na jego temat?
Mam nadzieję, że nie zawiodłyście się na nim ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz