środa, 28 października 2015

Szczoteczka do twarzy Skinvigorate Mary Kay

Czy ktoś z Was zastanawiał się czasem jaki element pielęgnacji naszej cery jest najważniejszy? Który z elementów ma największe znaczenie i którego nie da się ominąć? Myślę, że wszyscy zgodnie przyznamy, że tym elementem jest oczyszczanie. Nawet najdroższe, najlepsze kosmetyki pielęgnacyjne nie będą miały szansy w pełni zadziałać jeśli nasza cera nie będzie odpowiednio oczyszczona. Metod oczyszczania jak i narzędzi, które nam w tym pomagają jest wiele.

W zależności od naszych upodobań i potrzeb możemy myć twarz wodą, żelami, olejami, gąbeczkami, ściereczkami jak i szczoteczkami. Wszystkich metod i produktów mamy ogromny wybór, a dziś przedstawię Wam swój czyli tytułową szczoteczkę  do twarzy  Skinvigorate od Mary Kay.

Standardowo zacznijmy od tego co obiecuje nam producent a później przejdziemy do tego czy te obietnice mają pokrycie.


OPIS PRODUCENTA

Czy dotąd sądziłaś, że oczyszczanie twarzy za pomocą preparatu do demakijażu i własnych dłoni to wszystko, czego potrzebujesz, by osiągnąć całkowitą czystość?
Jednak działając jedynie w ten sposób, możesz przeoczyć wiele zanieczyszczeń czy resztek makijażu. Wyobraź sobie skórę tak czystą, że jeszcze lepiej wchłania produkty do pielęgnacji skóry. Od teraz jest to możliwe – wystarczy jedynie nacisnąć guzik!
Szczoteczka do Twarzy Skinvigorate™ daje kobietom więcej możliwości, by ich skóra była oczyszczona dokładnie i skutecznie. 

Dwie prędkości wirowania

  • Szczoteczka do Twarzy Skinvigorate™ jest odpowiednia do codziennego stosowania, dla wszystkich typów skóry, nawet wrażliwej i trądzikowej. Ta delikatna Szczoteczka, posiadająca dwa stopnie prędkości, osiąga ponad 400 obrotów na minutę, dzięki czemu delikatnie masuje Twoją skórę i idealnie ją oczyszcza, usuwając zanieczyszczenia i resztki makijażu. Dodatkowo delikatnie złuszcza skórę i niebywale ją odświeża.

Unikalny design

  • Nylonowe włosie szczoteczki posiada zaokrąglone zakończenie, dzięki czemu nie podrażnia skóry. Delikatnie złuszcza i pomaga poprawić strukturę skóry bez jej drastycznego ścierania.

Łatwa w użyciu

  • Szczoteczka do Twarzy Skinvigorate™ jest wodoodporna - możesz używać jej przy umywalce, pod prysznicem czy też podczas kąpieli. Nie zaleca się zanurzania w wodzie.
  • Usuwa makijaż w 85% lepiej niż podczas wykonywania demakijażu dłońmi.
  • Zwiększa wchłanianie się kolejnego produktu z Twojej linii do pielęgnacji skóry.
  • Natychmiast poprawia wygląd skóry.
  • Pomaga pozbyć się martwych komórek naskórka, sprawiając, że cera staje się bardziej promienna.
  • Zmniejsza widoczność linii i zmarszczek.
------------------------------------------------------------------------------------------

Zacznijmy od tego, że swoją przygodę z tego typu szczoteczkami zaczęłam bardzo niefortunnie. Szkoda mi było pieniędzy na szczoteczkę Mary Kay czy inną lepszej, droższej marki niż ta co kupiłam, więcpomyślałam, że po co przepłacać i kupiłam coś takiego jak widzicie na zdjęciu obok. Kosztowała ona niecałe 10f i choć na początku byłam z niej zadowolona to szybko poszła w kąt bo zaczęła bardzo podrażniać skórę, nie było żadnych pozytywnych efektów i nawet samo używanie jej nie było przyjemne.

Chciałam oszczędzić no i oszczędziłam :/

Później "dorosłam" do posiadania droższej szczoteczki mając pełnię nadziei, że nie okaże się ona takim samym bublem jak ta wcześniejsza. Jak wiadomo wybór padł na Mary Kay.  Szczoteczka przyszła w kartoniku  tak jak widzicie na zdjęciu a w opakowaniu dodatkowo znalazły się baterie ( szczoterczka zasilana jest 2 bateriami) oraz 2 wymienne główki. Choc ze szczoteczki korzystam tylko ja to pomysł 2 główek jest świetny bo możemy dzielić 1 szczoteczkę na 2 osoby lub zachować sobie 1 wymienną główkę na później.

Aby porównać obietnice producenta z rzeczywistością przypomnę Wam co obiecuje producent a obok napiszę swój komentarz

Szczoteczka do Twarzy Skinvigorate™ jest wodoodporna - możesz używać jej przy umywalce, pod prysznicem czy też podczas kąpieli. Nie zaleca się zanurzania w wodzie. 
Tak, używam szczoteczki także pod prysznicem i nic złego się z nia nie dzieje
Usuwa makijaż w 85% lepiej niż podczas wykonywania demakijażu dłońmi.

Tak, mimo demakijaży zdarza się, że po użyciu szczoteczki widzę jeszcze zabarwioną pianę także cera nie była wystarczająco oczyszczona. Cały proces demakijażu i umycia twarzy jest snacznie szybszy

Zwiększa wchłanianie się kolejnego produktu z Twojej linii do pielęgnacji skóry.

Oj taki to zdecydowanie. Dosłownie czuć jak skóra chłonie to co na nia nałożymy. 

Natychmiast poprawia wygląd skóry.
Skóra jest zdecydowanie delikatniejsza w dotyku. Szczoteczka obracając się masuję twarz a tym samym poprawia jej ukrwienie także wygląda na bardziej promienną.

Pomaga pozbyć się martwych komórek naskórka, sprawiając, że cera staje się bardziej promienna. 
 Jak najbardziej tak i to jest kluczowe zadanie szczoteczki

Zmniejsza widoczność linii i zmarszczek.  

Jak na razie (odpukać) jak na swój wiek wyglądam chyba dobrze ale to zasługa całej pielęgnacji nie tylko szczoteczki

Szczoteczki można używać 2 razy dziennie ( ja używam raz). Wystarczy nanieść na nią żel do mycia twarzy i każdą część twarzy oczyszczać kolostymi ruchami przez 15 sekund.
WAŻNE - przez kilkanaście pierwszych dni zauważyłam pogorszenie stanu cery. Po czasie jednak wszystko znikneło i z dnia na dzień cera wyglądała coraz lepiej.
Podsumowując jestem bardzo zadowolona z tej szczoteczki i z pewnością przyczyniła się ona do poptrawy stanu mojej cery. 
Szczoteczka w cenie regularnej kosztuje £35 i można zakupić ją np tutaj KLIK.
Dodatkowo do szczoteczki można dokupić 2 główki (£8) i takim sposobem szczoteczkę można używać wspólnie z mamą, siostrą, mężem czy kimś innym :) Szczoteczkę powinniśmy wymienić średnio co 3 miesiące jednak jest to też uzależnione od częstotliwości z jaką używamy szczoteczki.
Jeśli któraś z Was zastanawia się nad zakupem tej szczoteczki to jak najbardziej polecam, i co więcej chyba od żadnej z osób, która jej używa nie słyszałam aby była niezadowolona.