środa, 19 października 2016

Arbre d'or Simply Argan

Recenzja perfum to bardzo trudne zadanie, i takie wpisy raczej nie oszczą na moim blogu. Każda z Nas inaczej odbiera dany zapach i mimo pozytywnych słów czy nawet zachwytu innych osób jednym będzie się on podobał a innym wręcz przeszkadzał. Czasem jednak warto wspomnieć o zapachu, który jest mało znany, można uzyskać próbki a dodatkowo zapach jest interesujący w swojej inności, co z pewnością zaciekawi grupę osób lubiących perfumy w tej nucie zapachowej. Choć tak jak wspomniałam, ciężko jest opisać zapach tak, aby osoba nie znająca go mogła przynajmnej wyobrazić sobie w jakim kierunku ten zapach podąża. Czy mi się to uda nie wiem, ale spróbuję, bo warto.
piątek, 7 października 2016

Szampony, które pielęgnują - Aubrey Organics

Przez długi czas uważałam, że zadaniem szamponów jest wyłącznie mycie i nie wiele mają one wspólnego z pielęgnacją. Nigdy też nie rozumiałam osób, które używają samych szamponów bez odżywek i masek. Wprawdzie patrząc na skład drogeryjnych szmaponów, jak i w sumie nawet tych profesjonalnych wciąż podtrzymuję swoje zdanie - zadaniem szmaponów jest mycie, a nie pielęgnacja i nie tyle jest to moje zdanie co wnioski wyciągnięte z analizy składów. Jednak czasem zdażają się wyjątki. Perełki, które składem tak zaskakują, że wprost ciężko uwierzyć, że jest to skład szamponu. Perełki, które są w stanie włosy także pielęgnować a nie tylko myć. Widząc te składy moja pierwsza myśl była w styli - to nie możliwe. Ciekawi ? Zapraszam na dalszy post.


czwartek, 6 października 2016

Serum olejowe na noc - Simply Argan Night Oil

Jesień jest czasem, w którym chętniej do naszej pielęgnacji włączamy oleje. Nasza skóra w tym okresie potrzebuje podwójnej ochorny. Z jednej strony musimy ją nawilżyć a czasem złuszczyć po lecie, kiedy to czynniki atmosferyczne nie były dla niej zbyt łaskawe, a z drugiej zabezpieczyć ją przed chłodnym powietrzem, wiatrem oraz przygotować na nadejście jesieni. Bez wątpienia każdy z nas wie, że najwięcej dobroci naszej cerze dostarczają kosmetyki, których używamy na noc. My śpimy, a nasza cera ma czas na regenerację. Dziś mam dla Was recenzję produktu, który łączy te dwie kwestie - jest to olej na noc, a dokładnie serum  olejowe Simply Argan Night Oil.
poniedziałek, 3 października 2016

SKIN WATCHERS AC Clearing Foam Cleanser - pianka oczyszczająca

Czy Wam też czas tak szybko mija?  Jeszcze chwilę temu mieliśmy piękne lato, a dziś już początek października. Zanim się obejrzymy będzie już zima. Bardzo szybko minął mi ostatni miesiąc i nie wyrobiłam się z tymi recenzjami które planowałam. Mam nadzieję, że październik będzie dla mnie łaskawszy, bo mam dla Was kilka ciekawoatek :). Dziś wracamy do mojego zamówienia ze sklepu beautynetkoreaa osoby które nie widziały tego posta zapraszam tutaj - klik. Pomyślałam, że recenzję zacznę od produktów, które używamy na początku czyli, pianka do mycia twarzy. Jak się sprawdziła i jaką ocenę dostanie dowiecie się czytając dalej.