piątek, 27 lutego 2015

Ogłoszenia parafialne + aktualizacja pielęgnacji włosów :)

Kochani, nie było mnie tutaj prawie 3 tygodnie :( W tym czasie miałam przeprowadzkę przy której jak wiadomo brak czasu na wszystko. Pakowanie, rozpakowywanie, układanie, przestawianie no i brak Internetu ! Wyobrażacie sobie żyć tydzień bez Internetu? :D

Na szczęście już jako tako ogarnęłam się, internet podłączony śmiga jak szalony więc czas znowu powrócić.

poniedziałek, 9 lutego 2015

Moja aktualna pielęgnacja włosów

Już dawno obiecałam Wam napisać jak obecnie pielęgnuję włosy. Jednak Ci którzy śledzą mnie na facebooku wiedzą, że ostatnio po prostu nie mam jak usiąść i napisać.  Dziś nadrabiam tą zaległość :)

Jeśli ktoś z Was jeszcze nie wiem skąd ta cała włosowa "zabawa" u mnie to zapraszam na post wyjaśniający, który napisałam jakiś czas temu KLIK.  Osoby, które już wiedą zapraszam do czytania dalej :)


wtorek, 3 lutego 2015

Amla Dabur - Olej do włosów


Ten olej powinien być pierwszym produktem o którym pisałam. Nie mam pojęcia jak to się stało, że do tej pory o nim nie wspomniałam. Dziś postanowiłam nadrobić tą zaległość i o oleju Amla firmy Dabur napisać wszystko co wiem :)poniedziałek, 2 lutego 2015

Skin Toneup - Maseczka tonizująca i oczyszczającaJak zwykle .... poszłam po chleb wróciłam z kolejnym pudrem Hesh ahh chyba powinnam poprosić w sklepie o kartę stałego klienta :P Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) Zapraszam na recenzję!
Dzisiaj parę słów o maseczce tonizującej  i oczyszczającej firmy Hesh - Skin Toneup. Standardowo zobaczmy co obiecuje nam producent.