czwartek, 29 stycznia 2015

Liebster Blog Award

Bardzo dziękuję za nominację do Liebster Blog Award , którą dostałam od  Petita Bonita.


Po którce przedstawiam Wam zasady

„Nominacja do Liebster Blog Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę”. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz je o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował”.

środa, 14 stycznia 2015

Ulubieńcy roku 2014 - pielęgnacja

Pokazałam Wam już swoich kolorowych ulubieńców także dziś zapraszam na ulubieńców w dziedzinie pielęgnacji. Oczywiście tych kosmetyków, które bardzo lubię jest znacznie więcej natomiast pokazuję te, bez których nie wyobrażam sobie idealnej pielęgnacji i nie mają one swoich zamienników. Niektóre zdjęcia pochodzą z internetu lub moich recejzni ponieważ jestem w trakcie pakowania się do przeprowadzki i część kosmetyków już jest spakowana.

środa, 7 stycznia 2015

Ulubieńcy roku 2014 - kolorówka

Sama uwielbiam oglądać filmiki na youtube na temat ulubionych kosmetyków. Zawsze można podpatrzyć jakąś nowość eweltualnie posłuchać opinii i kosmetyku który może już mamy na oku dlatego pomyślałam, że może któraś z Was będzie miała ochotę poczytać o moich ulubieńcach :)
Ulubieńców mam oczywoście zarówno w kosmetyce kolorowej jak i pielęgnacyjnej i choć jest sporo produktów po które sięgam to w tym poście pokażę tylko te, które naprawdę są moimi ulubieńcami zeszłego roku.